מתודיקה מתמחה במגוון טכנולוגיות הלמידה המשמשות ארגונים בישראל ובעולם. מדי שנה, אנו מציעים ללקוחותינו סקירה עדכנית של טכנולוגיות הלמידה הנפוצות באמצעות מצגת "75 טכנולוגיות למידה בישראל".
לעיתים, הטכנולוגיות הללו אינן מספיקות. במקרים אלו מתודיקה משתלבת באמצעות צוות טכנולוגי פנימי
ושיתוף פעולה עם חברות טכנולוגיות, ומספקת שירותי אפיון ובניית פלטפורמות טכנולוגיות ייחודיות.

בשנים האחרונות אפיינה החברה עשרות פלטפורמות למידה: מערכות ניהול למידה וידע, מערכות מבחנים,
פורטלי למידה וידע ומערכות ללמידה חברתית ולמידה 2.0.

אחד הפרויקטים המשמעותיים שלנו הוא הקמת מערכת ניהול הלמידה בחברת "טבע" המשרתת
עשרות אלפי עובדים בעשרות מדינות.

רשת מכללות "עתיד" – הקמת פורטל למידה ארצי על ידי הצוות הטכנולוגי של מתודיקה

ב"עתיד", רשת מכללות בפריסה ארצית בה לומדים מעל 25,000 תלמידים כל שנה, נדרש פתרון להגברת אפקטיביות ובקרה של תהליכי למידה כלל ארציים. בתהליך ייעוצי גובשה פלטפורמה טכנולוגית – פורטל למידה ארצי.
כספק יחיד הלוקח אחריות מלאה על הפרויקט מקצה לקצה (one stop shop) סיפקנו לרשת המכללות שירותי אפיון, עיצוב והקמה של הפורטל וכן ייעוץ לגיבוש תהליכי עבודה, נהלים ותהליכי הטמעה ארגוניים. כיום נמצא הפורטל בפרישה מלאה בכל רשת המכללות, בשימוש הסגל ככלי להפצת למידה וניהול תהליכי למידה אפקטיביים ובשימוש התלמידים כבית לכל תהליכי הלמידה והבחינה עד לקבלת התואר.

דרור שרם | מנהל חטיבת פרויקטים | רשת מכללות עתיד

"את מתודיקה פגשתי במסגרת בחינת אפשרות לשילוב מערכת ניהול למידה במכללה. כבר מהפגישה הראשונה הורגש הקליק הביןאישי עם גדעון, עופר, מיכל, יעל וואדים והתרשמתי מהמקצועיות והנכונות להיות שותפים לדרך ולא רק ספקים.
בעבודה עם מתודיקה פגשתי מקצוענים בכל תפקיד שלקח חלק בפרויקט החל ממנהלת הפרויקט וכלה במתכנתים ואנשי ה QA.
המערכת שברשותי משמשת אותי בנאמנות ועשתה מהפכה אמיתית בארגון בכל נושא ניהול הלמידה וכניסה ללמידה מתוקשבת ואני יודע לאמר היום בוודאות שעשיתי את הבחירה הנכונה בחבירה לעשיה משותפת זו."

חברת "טבע" – הקמת מערכת ניהול למידה גלובלית

בחברת טבע, הקמנו מערכת ניהול למידה להפצת חומרי למידה מתוקשבים באתרי טבע ברחבי העולם. צוות הפרויקט מטעמנו ניתוח את דרישות הארגון ברמה המקומית והגלובלית, על בסיסן אופיינה מערכת להפצה, ניהול ובקרה של תהליכי למידה באתרי טבע ברחבי העולם. המערכת נבנתה בהתאמה מלאה לצרכיו היחודיים של הארגון, הן במישור האדמיניסטרטיבי וההדרכתי והן במישור הרגולטורי לצורך עמידה בדרישות רשויות הנאסדק.
מזה שלוש שנים משמשת המערכת בהצלחה 40,000 עובדים ב-15 שפות ברחבי העולם, בכל הדרגים: מנהלה ומטה, מנהלי הדרכה מקומיים וגלובליים, משאבי אנוש ועוד. המערכת, נמצאת בניהול משותף של מתודיקה ואנשי טבע בישראל ובעולם.

טל וייצר-כיהלי | Corporate Training and Management Development, Director | טבע – תעשיות פרמצבטיות

"המפגש שלי עם מתודיקה התחיל עם חששות והיסוסים. נכנסו לפרויקט גדול בטבע של פיתוח מערכת גלובלית לניהול ולמידה, פיתוח והפקה של לומדות במספר רב של שפות. הזמן שעמד לרשותנו היה קצר מאוד. ההתחלה... היתה לא פשוטה. נדרשנו ללמוד אחד את השני ואחד מהשני ולצמוח יחד עד לתוצאה הסופית – מערכת גלובלית פעילה.
על בסיס העבודה הראשונה עם מתודיקה, הוספנו נדבכים ופרוייקטים נוספים.
אני מרגישה שיש לי שותף תומך בתהליכים קיימים וגורם מייעץ בכל הקשור לפיתוח תוצרים חדשים.
הדיאלוג עם מתודיקה הוא תמיד נעים, משתף ומקצועי."

חברת פרטנר תקשורת – הטמעת מערכת WIKI בחטיבת ה IT

אלון ממלוק | מנהל מחלקת פיתוח הדרכה

"במהלך השנה האחרונה הטמענו מערכת WIKI בחט' ה-IT בפרטנר. אתגר ההטמעה היה משמעותי, הן בהיבט השיווקי- כיצד לשכנע את מומחי הידע הרבים בחטיבה לשתף במידע ולהתיישב לכתוב פריטי מידע מפורטים והן בהיבט המקצועי- לא התנסינו בעבר בהטמעת מערכת דומה וה-benchmark הקצר שערכנו, הצביע על כך שאין כמעט ארגונים בסדר הגודל של פרטנר, שהתנסו בהטמעה דומה.
מהיכרות מוקדמת עם חברת מתודיקה, ידענו שנוכל לקבל מידע על עולם ה-WIKI ולהיעזר בנסיון העשיר באינספור פעילויות הטמעה מורכבות. אורלי שליו וגדעון זילר ליוו אותנו לאורך כל הפרויקט שהוכתר בהצלחה בארגון. במסגרת העבודה המשותפת קיבלנו כלים ורעיונות יצירתיים להטמעת המערכת בארגון. כמו כן, נעזרנו בייעוץ ממוקד למנהלים, באותם מקומות בהם נדרשה התערבותם, אשר סייעה בהטמעה אפקטיבית.
העבודה המשותפת על הפרויקט הייתה מקצועית ומהנה ותרמה רבות הן להשגת יעדי ההטמעה והן ללמידה הארגונית בעולם חדש זה. תודה!".