מתודיקה פיתחה מאות תוצרי למידה מתוקשבים. אלו מאפשרים לה לזהות את הפתרון הנכון ביותר לצורך:
במתודיקה מפיקים בו זמנית עשרות סביבות למידה, לומדות, משחקי למידה מתוקשבים,
סביבות חברתיות מעודדות למידה וסביבות תומכות ביצוע.
אנו עובדים עם סטודיו לעיצוב מקצועי ויחודי ומיצרים פתרונות למידה מתוקשבים יצירתיים חדשניים ואפקטיביים.

פתרונות הלמידה ל- cal

מתודיקה אפיינה עשרות פתרונות למידה עבור חברת cal מאז 2004. בשנים אלו אופיינו קורסי הכשרה למגוון בעלי מקצועות, תהליכי למידה חוצי ארגון, תכני רגולציה והטמעת מערכות.
באמצעות פתרונות למידה פרונטאליים ומתוקשבים, ואפיון פתרונות למידה בסביבת עבודה, המקצרים את הלמידה הפרונטאלית ומגבירים את אפקטיביות הלמידה של העובדים

לירז בן- נר | מנהלת מדור הדרכה וניהול ידע | Cal כרטיסי אשראי לישראל

"אם הייתי צריכה לסכם את הקשר עם מתודיקה במשפט אחד – יחס אישי, מעורר השראה, גורם לצאת מהקופסה, מקצועי ומוביל לתוצאות.
מתודיקה מלווה אותנו מספר שנים בתהליכים ופרויקטים שונים: הקמת תהליכי למידה בארגון, הבניית תחום פיתוח הלמידה, שיפור הכשרות לנציגי השירות, לווי בהטמעת תרבות למידה לרבות למידה מתוקשבת, הפקת לומדות ערכות לימוד לנציגים עסקיים וכד'.
את גדעון פגשתי לפני 5 שנים והחיבור איתו מהרגע הראשון היה מדהים, הפרויקט הראשון של שיפור קורסי השירות הוביל אותנו לביצוע פרויקטים נוספים.
בדרכנו המשותפת ביצענו מספר רב של פרויקטים, לכל אורך הדרך היה לנו שותף תומך, שניתן לבצע איתו דיאלוג פתוח, חשיבה מקצועית תוך גיבוש פתרונות יצירתיים.
במהלך עבודתי עם מתודיקה צברתי לא מעט ידע, ניסיון וכלים שהובילו אותנו לבניית מערך למידה שתומך ביצועים ומוביל לתוצאות בארגון.
אין ספק ש מתודיקה גרמו לי להתאהב במקצוע שלי, להבין שתחום הלמידה מלא עניין ולגרום לארגון להכיר ולהבין את חשיבות תחום הלמידה וההתפתחות המקצועית.
לסיכום – ממליצה בחום !
תודה לגדעון ולכל הצוות הנפלא טלי, יעל, רותם, עופר ועידו, על שניתנה לי הזדמנות להכיר אנשים מיוחדים שעם הזמן הפכו למשפחה אמיתית".

פורטל הידע של "מגדל" – העתיד בשפה שכולם מבינים

פורטל הידע באתר מגדל, שאופיין ופותח על ידי חברת מתודיקה זכה בפרס Webi 2009 וזכה לסקירות תקשורת שהצביעו על יתרונותיו והכריזו עליו כטוב בישראל בתחומו (ב כלכליסט , גלובס ובמעריב ) ואף מככב עד היום בפרסומות בטלוויזיה.
במסגרת הפרויקט לקחנו על עצמנו את האתגר האדיר שהתבקש ביישום פרקטי לחזון "חסכון פנסיוני בשפה שכולם מבינים". צוות הפרויקט אפיין את פתרון הלמידה הנדרש ופיתח עשרות פריטי למידה ויישומים טכנולוגיים באתר.